دیدار سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مشهد با خانواده شهدا و ایثارگران

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

در سالروز چهل و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مشهد به همراه جمعی از مدیران و مسئولان این دانشگاه با دو خانواده معظم شهید و ایثارگر دیدار کردند.

به گزارش وب دا، دکتر محمد علی کیانی با حضور در خانواده شهیدان جمشیدی نسب و عرفانی ضمن تجلیل از مقام شامخ شهدا و ایثارگران، اظهار کرد:  مادران، همسران و فرزندان شهدا، الگوی صبر، مقاومت و ایستادگی بوده و یادگاران گهرباری به شمار می روند که همواره شایسته تقدیر و سپاسگزاری جامعه هستند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مشهد افزود: بی‌تردید خلوص و تلاش‌های خانواده معظم ، الگویی برای نسل جوان کشورمان بوده و امید است که با تکریم و احترام به آنان، بتوان یاد عزیزانشان را گرامی داشته و در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تلاش کنیم.

شرح مختصری از زندگانی شهید عرفانی از زیان همسر ایشان و شهید جمشیدی نسب به نقل از فرزندان ایشان با هدف آشنایی بیشتر با رشادت های این شهدای بزرگوار، از دیگر برنامه های این آیین تکریم بود.

ضمنا به پاس قدردانی از فرهنگ ایثار و ازخودگذشتگی، لوح یادبودی از طرف دانشگاه به خانواده های این دو بزرگوار اهدا گردید.

این آئین، هرساله به صورت نمادین، برای قدردانی از خانواده های محترم شهدا و ایثارگران، با حضور در منزل ایشان، از سوی مسئولین دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار می گردد.

165.jpg - 65.98 kB

166.jpg - 68.06 kB

167.jpg - 49.85 kB