بازدید سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مشهد از بیمارستان ولایت (امداد و نجات جنوب)

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مشهد با حضور در پروژه در حال ساخت بیمارستان ولایت( امداد و نجات جنوب) در جریان روند ساخت و بهره برداری آن قرار گرفت.

دکتر محمد علی کیانی در حاشیه این بازدید که معاون درمان و جمعی از مدیران دانشگاه علوم پزشکی مشهد نیز حضور داشتند، در گفتگو با وب دا ضمن قدردانی از اقدامات انجام شده اظهار کرد: در این پروژه آماده سازی طبقه همکف و اورژانس این طرح در اولویت بهره برداری قرار دارد تا در صورت نیاز مورد استفاده بیماران مبتلا به کرونا قرار گیرد.

وی تصریح کرد: بهره برداری از طبقه همکف و اورژانس این بیمارستان تا یک ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید و بر اساس برنامه ریزی تلاش می شود سایر طبقات آن تا دو ماه آینده به مرحله افتتاح برسد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مشهد با بیان اینکه در حال حاضر پیش بینی های لازم برای خدمات رسانی به بیماران مبتلا به کرونا در صورت مواجهه با موج های بعدی در این مرکز انجام شده است خاطر نشان کرد: پس از بحران کرونا، این بیمارستان برای خدمات رسانی به بیماران سوانح مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

رییس اداره نظارت بر طرح های عمرانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد  نیز در حاشیه این بازدید در گفتگو با وب دا با بیان اینکه این پروژه با پیشرفت 97 درصدی در حال اجراست کفت: این بیمارستان با زیر بنای 23 هزار متر مربع با کاربری امدادی و تروما  در راستای خدمات رسانی به زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی و پوشش حوادث به ویژه در محور جنوب شهر مشهد ساخته شده است.

مهندس سید مهدی صداقت تصریح کرد: این بیمارستان در 5 طبقه و 250 تخت بستری و با هزینه ای حدود ۲۰۰میلیارد تومان بر اساس آخرین استانداردهای ملی ساخت و ساز زیر نظر مهندسین توانمند دانشگاه علوم پزشکی مشهد باتمام خواهدرسید.

رییس اداره نظارت بر طرح های عمرانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد افزود: همزمان  عملیات محوطه سازی وحصارکشی حدود ۵ هکتار واقع در اراضی زکریا درتقاطع بلوارنماز وبلوارشهیدکاوه وعملیات تجهیز بیمارستان درحال انجام است ودرآینده نزدیک قابل افتتاح وبهره برداری وخدمت رسانی به زائرین ومجاورین بارگاه منور حضرت رضا(ع) خواهدرسید.

141.jpg - 64.45 kB

142.jpg - 43.55 kB

143.jpg - 88.99 kB

144.jpg - 43.68 kB