دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، مزین به نام شهید دیالمه شد

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

همزمان با سالروز شهادت" شهید عبدالحمید دیالمه" نام دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی مشهد به نام این شهید والامقام مزین شد.

به گزارش وب دا، این مراسم  با حضور خانواده معظم شهید دیالمه، جمعی از اعضای هیات علمی و مسئولان دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد.

معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در گفتگو با وب دا اظهار کرد: نام دانشکده داروسازی این دانشگاه به نام شهید دیالمه مزین یافت تا فضای این دانشکده به نام و ترویج افکار این شهید والامقام رونق گیرد.

دکتر محمد رضا صابری با بیان اینکه دکتر عبدالحمید دیالمه دانش آموخته دانشگاه علوم پزشکی مشهد بود و در طول حیات بابرکتش منشا خیرات و برکات بسیار شد.خاطر نشان کرد: همچنین به‌زودی تندیس شهید دیالمه نیز در مقابل درب دانشکده داروسازی نصب می شود.

وی  با اشاره به راه اندازی دبیرخانه دائمی همایش شهید دیالمه در دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار کرد: به منظور ترویج تفکر شهید دیالمه، بر اساس برنامه ریزی، نمایشگاهی از کتاب های این شهید در تمامی دانشگاه های سطح استان خراسان رضوی تا پایان سال دایر خواهد شد.

معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی مشهد تصریح کرد: همچنین نشست های تخصصی با محوریت شهید دیالمه در دانشگاه های سطح کشور از جمله تهران، اهواز، تبریز وشیراز برگزار شده است و در سایر دانشگاه ها نیز برگزار خواهد شد.

مخاطبان برای دریافت زندگی نامه شهید دیالمه می توانند به اینجا مراجعه نمایند.

0201.jpg - 74.55 kB

0202.jpg - 96.44 kB

0203.jpg - 39.52 kB