آمادگی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برای خدمات رسانی به زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی در روزهای پایانی ماه صفر

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مشهد با حضور در مسیرهای ورودی به مشهد مقدس و پایگاه های فعال در سطح شهر، ضمن بررسی نحوه رعایت دستورالعمل های بهداشتی، روند خدمات رسانی به زائران و مجاوران بارگاه منور حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش وب دا، دکتر محمد علی کیانی نحوه غربالگری و بیمار یابی زائران ورودی به شهر مشهد از طریق فرودگاه شهید هاشمی نژاد و راه آهن را مورد بررسی قرار داد و  از مرکز واکسیناسیون شهید سلیمانی نیز بازدید کرد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مشهد همچنین با حضور در بیمارستان آیت الله طالقانی ضمن عیادت از بیماران بستری در این مرکز، نحوه خدمات رسانی را مورد بررسی قرار داد.

دکتر کیانی در حاشیه این بازدید در گفتگو با وب دا ضمن تسلیت ایام سوگواری روزهای پایانی ماه صفر اظهار کرد: تمامی مراکز بهداشتی و درمانی، بیمارستان ها و پایگاه های اورژانس این دانشگاه برای خدمات رسانی مطلوب به زائران و مجاوران بارگاه منور رضوی در آمادگی کامل هستند.

وی خاطر نشان کرد: تمامی زائران و مجاوران ضمن کسب فیوضات معنوی در روزهای پایانی ماه صفر، نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی در راستای پیشگیری از بروز همه گیری کرونا توجه لازم را داشته باشند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مشهد با بیان اینکه رعایت دستورالعمل های بهداشی امری واجب و ضروری است و همه مردم نیز نسبت به آن آگاه هستند تصریح کرد: اگر فردی علائم مشکوک به کرونا را دارد و یا در تماس با فرد بیمار بوده حتما موارد مربوط به خود قرنطینگی و ماندن در خانه را رعایت نموده و از حضور در برنامه ها و مراسم های مذهبی و خارج از منزل به طور جدی خودداری نماید.

010.jpg - 66.74 kB

06.jpg - 74.38 kB

07.jpg - 53.54 kB

08.jpg - 65.79 kB

09.jpg - 61.12 kB