بازدید سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مشهد از بیمارستان شهید کامیاب

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مشهد با حضور در مرکز آموزشی،پژوهشی و درمانی شهید کامیاب در جریان روند خدمات رسانی به بیماران قرار گرفت.

به گزارش وب دا، دکتر سید حسین بحرینی در این بازدید از بیماران بستری در بخش اورژانس بیمارستان شهید کامیاب عیادت و ضمن بررسی نحوه خدمات رسانی، از تلاش های تیم پزشکی و پرستاری و مسئولان این مرکز در ارائه خدمات مطلوب به بیماران و مصدومان سوانح مختلف با اهدای شاخه گل قدردانی کرد.

مدیر مرکز آموزشی، پژوهشی ودرمانی شهید کامیاب در حاشیه این بازدید با بیان اینکه بیمارستان شهید کامیاب یکی از قطب های پذیرش مصدومان سوانح ترافیکی و غیر ترافیکی در مشهد است اظهار کرد: این مرکز در مناسبت ها و برنامه های مختلف با تمام توان در آماده باش کامل بوده و به مراجعین و مصدومان احتمالی خدمات رسانی می کند.

دکتر مسعود خانی با اشاره به ساخت اورژانس این مرکز و آغاز مرحله پیش راه اندازی این پروژه تصریح کرد: با بهره برداری کامل از این پروژه که در مساحت یک هزار و ۳۶۷ مترمربع و زیر بنای ۴ هزار ۵۷۹  متر مربع در ضلع جنوب شرقی بیمارستان شهید کامیاب در سه و نیم طبقه و با هزینه ای بالغ بر ۷۰ میلیارد ریال ساخته شده است گام موثری در خدمات رسانی به مجاوران و زائران بارگاه منور رضوی و رسیدگی مطلوب به مراجعین سوانح برداشته می شود.

مدیر بیمارستان شهید کامیاب اظهار کرد: این اورژانس با ظرفیت ۱۵ تخت و یک اتاق عمل و راه اندازی یک دستگاه رادیولوژی و ۱۲ تخت آی سی یو تروما و بخش سوانح با ظرفیت ۳۰ تخت آماده ارائه خدمت به بیماران شده است.