جشنواره غذا

 

 

جشنواره غذای دانشجویی به نفع بیماران نیازمند همزمان با ولادت کریمه اهل بیت حضرت معصومه (س) و دهه کرامت توسط مرکز توسعه سلامت بانوان دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار می شود . 

مشاور رییس دانشگاه در امور بانوان هدف از برگزاری این جشنواره را که باحمایت مالی رییس دانشگاه و همکاری دانشجویان و بانوان مرکز توسعه سلامت در هفته کرامت صورت خواهد گرفت کمک به بیماران نیازمند "زن" عنوان کرد و اظهار داشت: عواید حاصل از فروش غذا در این جشنواره برای درمان بانوان نیازمند مرکز توسعه سلامت بانوان هزینه خواهد شد.
محبوبه پاکدل خاطر نشان کرد: سوم مردادماه همزمان با ولادت حضرت معصومه (س ) همایش "زن وحجاب و عفاف "در تالار رازی مشهد برگزار و از بانوان با حجاب برتر تقدیر بعمل خواهد آمد.

وی با اشاره به  راه اندازی مرکز توسعه سلامت بانوان در شهر مشهد اظهار داشت: نخستین شعبه این مرکز که در درمانگاه خیریه سید الشهدا (ع) در منطقه محروم خواجه ربیع راه اندازی شده به تمامی بانوان نیازمند این منطقه خدمات بهداشتی ،درمانی،مشاوره ای،تشخیصی،توانمند سازی و...به طور رایگان ارائه می دهد.

رییس مرکز توسعه سلامت بانوان خاطر نشان کرد: در این مرکز در طول هفته پزشکان متخصص و فوق تخصص سرطان ،باروری و زنان ،روانشناسی،غدد،کلیه و نفرولوژی ،پوست،بانوان بیمار را زیر پوشش خدماتی همچون معاینه ،ویزیت و درمان قرار داده  و در صورت نیاز به درمانهای بیشتر به مراکز درمانی پیشرفته و بیمارستان ارجاع می دهند.