پیام رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد به مناسبت آغاز سال تحصیلی ۹۷-۱۳۹۶

 

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد در پیامی آغاز سال تحصیلی جدید را به جامعه دانشگاهی استان خراسان رضوی به ویژه دانشجویان تبریک گفت.

مهر ماه در سنت فرهنگی ما ایرانیان آغازی است برای تلاش و کوشش در عرصه آموزش و پژوهش .

آغار سال تحصیلی و شروع دلنشین درس و دانشگاه را به جامعه دانشگاهی کشور و دانشجویان عزیز دانشگاه علوم پزشکی مشهد و به ویژه دانشجویان جدید الورود که برای نخستین بار به محیط مقدس دانشگاه گام نهاده اند ، اساتید فرهیخته و کارکنان خدوم این دانشگاه  صمیمانه تبریک گفته و از خداوند می خواهم سال تحصیلی توأم با رشد و بالندگی در تمام عرصه های علمی باشد.

از شما دانشجویان عزیز انتظار می رود بار دیگر در آغاز سال تحصیلی با اتکال به خداوند متعال و با تأسی به رهنمود های مقام معظم رهبری استوارتر و با نشاط تر از قبل در رسیدن به بلندترین مدارج عالی علمی و معنوی در مسیر رونق و شکوفایی چرخه های تولید علم و دانش با شتاب بیشتری حرکت کرده و در پرتو سیاست ها و برنامه های دولت اعتدال و تدبیر در آینده ای روشن چرخه های علمی و مدیریتی میهن عزیزمان ایران اسلامی را به نحو مطلوب به پیش ببرید.

شروع سال تحصیلی علاوه بر پویایی در تولید علم، فرصتی است مناسب برای توسعه فعالیت های علمی و پژوهشی که امید است در سال تحصیلی پیش رو بتوانیم با تلاشی دوچندان و همتی والاتر از قبل؛ گام های ارزشمند و ماندگاری را در اعتلای این میراث گرانبها و عزت و سربلندی میهن عزیز اسلامی برداریم.

در این فرصت از خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی مشهد می‌خواهم که با فکر و اندیشه علمی خود در سال تحصیلی جدید، نویددهنده افقی نوین برای توسعه و پیشرفت کشور باشند،  دانشگاه علوم پزشکی مشهد در حال حاضر یکی از پنج دانشگاه برتر وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی به شمار می‌رود و دستیابی به جایگاه دانشگاه در افق‌های برنامه ریزی شده، همراهی، همدلی، تلاش و جهاد همه دانشگاهیان را می‌طلبد.

دکتر مهرابی بهار در پایان از خداوند متعال توفیقات روزافزون همه پیشگامان توسعه و تعالی ایران اسلامی به‌ویژه دانشگاهیان اعم از اساتید و دانشجویان را در جوار بارگاه منور حضرت علی ابن موسی‌الرضا (ع) و تحت توجهات  حضرت ولی‌عصر (عج) و زعامت مقام معظم رهبری مسألت کرده است.