پیام رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد به مناسبت روز کارمند

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد در پیامی، ضمن گراميداشت  هفته دولت و ياد و خاطره شهداي گرانقدر و الگوهاي اخلاص و خدمتگزاري دولت جمهوري اسلامي( شهيدان رجايي و باهنر)، روز كارمند را به تمامي كارمندان صديق و پرتلاش دانشگاه تبريک گفت.

 

به گزارش وب دا، دکتر مصطفی مهرابی بهار در این پیام تاکید کرده است، امروزه سازمان ها بیش از پیش و پس از سالها تجربه به این نتیجه رسیده اند که شرط موفقیت و پیشتازی در عرصه خدمت رسانی برخورداری از نیروی انسانی ماهر، خلاق و با انگیزه ای است که اساس ثروت واقعی سازمان را تشکیل می‌دهند.
به طورحتم، توفیق و پیشرفت هر سازمانی به تخصص، تعهد کاری و اخلاقی و تسلط نیروی انسانی به اصول، مبانی و ماموریت های آن سازمان وابسته بوده و هيچ تلاشی در راستای ارتقاء آن بدون کوشش کارکنان نه تنها به ثمر نخواهد نشست که بدون ‌شک نادیده گرفتن کرامت و حرمت چنین سرمایه‌ای برای هر نهادی خساراتی ‌جبران ناپذیر به دنبال خواهد داشت.

خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکي مشهد که افتخار دارد همزمان در عرصه هاي آموزش، پژوهش، بهداشت و درمان به زائرين و مجاورين حضرت ثامن الحجج(ع) ارائه خدمت نمايد، پيشرفت خود را در عرصه هاي مختلف مرهون جديت و پشتکار کارمندان تلاشگر و بزرگواري است که با زحمات شبانه روزي خويش علاوه بر پاسخگويي شايسته به نيازهاي مراجعين و بيماران، دانشگاه را در کسب رتبه ها و عناوين افتخارآميز ياري نموده اند.

اینجانب فرصت را مغتنم دانسته ، قدردان زحمات و تلاش‌های صادقانه تمام همکاران در دانشگاه  هستم و با تبریک روز کارمند به تمامی کارکنان عزیز و پرتلاش از درگاه خداوند متعال برای تمامی همکاران گرامی آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون را دارم.