پیام رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد به مناسبت هفته دولت

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد در پیامی ضمن تبریک فرا رسیدن هفته دولت آورده است، تاريخ ايران اسلامي همواره شاهد ايثارگری‌ و از خود گذشتگی‌های دليرمردانی بوده که غير از خدا هيچ نمی‌ديدند و تمام هدفشان خدمت به خلق و اعتلای انقلاب اسلامی بوده است.

به گزارش وب دا، دکتر مهرابی بهار در بخش دیگری از این پیام آورده است، دوم تا هشتم شهریور در تقویم ایران اسلامی به یاد تلاش‌های مجاهدانه معلمان بزرگ ایمان و عمل، شهیدان رجایی و باهنر که در مسیر شهادت خدمت صادقانه در ایران اسلامی را عینیت بخشیدند مزین به نام دولت گشته است.

بی شک همه ما می بایست با تأسی از ویژگی های والای اخلاقی و رفتاری شهیدان رجایی و باهنر آنان را الگوی همیشگی خود قرار داده و با بهره گیری از رفتار این شهیدان عزیز، در راه تعالی میهن اسلامی و در راستای تحقق اهداف دولت ونظام گام برداشته و زمینه های رشد و پیشرفت روزافزون کشور را در حیطه های مختلف به ویژه در حوزه های سلامت،علم و دانش فراهم آوریم.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت، به ویژه شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت را به به تمامی مدیران و مسئولان و کارمندان ارزنده تبریک عرض می‌نمایم و توفیق روزافزون این بزرگواران در ارائه خدمات به مردم را از درگاه ایزدمنان خواستارم.